Porady biżuteryjne

Minimalistyczna biżuteria srebrna do pracy.

Pracowniczy dress code niestety często zabrania noszenia zbyt dużej ilości dodatków. W niektórych zawodach biżuteria jest wręcz zabroniona, ponieważ może przeszkadzać w wykonywanej pracy. Czasem też uważa się, że może ona rozpraszać a czasem radzi się o jej nie zakładanie by nie zniszczyć. Jeżeli chodzi o to, co kobiety mogą zakładać do pracy zależy w głównej mierze od miejsca i zawodu. Kucharka z pewnością nie założy do pracy kilku pierścionków i bransoletek gdyż będą jej przeszkadzały w pracy.

srebrna biżuteria do pracy

Pani od wychowania fizycznego również nie może pozwolić sobie na zbyt dużą ilość srebrnej biżuterii, gdyż z racji wykonywanego zawodu może ją zniszczyć lub się skaleczyć. W przypadku osób, którym biżuteria nie będzie przeszkadzała w wykonywanej pracy również nie zaleca się zbyt nadmiernego jej zakładania. Małe kolczyki srebrne, pierścionek czy obrączka, zegarek, delikatna bransoletka lub łańcuszek w zupełności wystarczą, aby urozmaicić nasz dress code. Nie tylko nie rozprasza nas to w pracy, ale również nie będziemy wyglądać jak przysłowiowa choinka. Biżuteria srebrna ta również nie może być zbyt ekstrawagancka. W miejscu pracy obowiązują pewne normy, więc swój wygląd należy dostosować odpowiednio pod nie. Drobna i subtelna biżuteria ze srebra, będąca dodatkiem nada nam jedynie uroku i sprawi, że będziemy czuć się dobrze.

Biżuterią srebrną wyrażamy siebie, dlatego panie, które, na co dzień lubią nosić takie dodatki również w miejscu pracy muszą mieć możliwość posiadania tych dodatków, aby czuć się dobrze a przede wszystkim, aby czuć się sobą. Elegancki wygląd w pracy również zobowiązuje, dlatego do każdej stylizacji należy dobrać odpowiedni element srebrnej biżuterii, tak, aby całość współgrała ze sobą. Biżuteria ma dodać nam efektywności, uroku i elegancji, dlatego też tak ważny jest dokładny wybór każdego z dodatków. Czasem zły dobór, może sprawić, że będziemy źle wyglądać w oczach klienta, a to natomiast niekorzystnie wpłynie na opinię o firmie. Musimy pamiętać, że swoim wizerunkiem reprezentujemy całość przedsiębiorstwa, dlatego w pracy minimalizm biżuterii srebrnej jest dość ważny.

Przeczytaj bardzo ciekawy artykuł o biżuterii ze srebra.

Comments are closed.

Powered by: Wordpress