Porady biżuteryjne

Próbujemy dopasować kolczyki srebrne do kształtu twarzy.

Próbowałaś kiedyś dobrać kolczyki do kształtu swojej twarzy? Nie? A dlaczego? To bardzo prosta sprawa, która tak naprawdę nie wymaga, żeby poświęcić jej zbyt dużo czasu, a jednocześnie dająca możliwość podkreślenia pięknych rysów, koloru oczu czy też doskonałego kształtu. Nie wierzysz?

To się przekonaj.

Dobieramy kolczyki srebrne

Przede wszystkim powinnaś wybrać kolczyki srebrne. Są dość uniwersalne i pięknie wyglądają w wielu stylizacjach. Śmiało możesz je także łączyć ze złotym kolorem innej biżuterii – nic nie stoi na przeszkodzie. A teraz pomyśl jak wygląda Twoja twarz i czy jesteś w stanie określić jej kształt. Do trójkątnej twarzy najbardziej będą pasowały małe kółeczka, wkrętki czy też inaczej mówiąc sztyfty, co pozwoli nieco złagodzić ostre rysy. Kwadratowa buzia powinna nosić kolczyki o szalonych, niejednorodnych kształtach, z zaokrąglonymi wykończeniami, ponieważ w taki sposób można uzyskać kształt bardziej delikatny i pociągły. Okrągła twarz powinna być wyciągana ku dołowi, dzięki kolczykom wiszącym. Doskonały sposób to właśnie wykorzystanie tych z szlachetnego kruszcu, jakim jest srebro, ponieważ będą pięknie mieniły się przy twarzy i sprawiały wrażenie, że jest bardziej szczupła.

Podkreślone będą także kości policzkowe, co nada tajemniczości i zmysłowości. Oczywiście, póki nie spróbujesz to się nie przekonasz, dlatego polecamy wypróbować nasz rady! Jedno jest pewne – kolczyki ze srebra będą zawsze modne i sprawdzą się, jako prezent dla każdej kobiety, która lubi wyglądać stylowo i wyjątkowo codziennie!

Comments are closed.

Powered by: Wordpress